biuro@compact-code.pl +48 663 683 087

Menu

Sklepy internetowe

Sklep internetowy Poznań

Projektowaniem i tworzeniem sklepów internetowych zajmujemy się od początku powstania firmy. W odróżnieniu od większości firm zajmujących się tą tematyką, oferujemy własny produkt, a nie cudze oprogramowanie typu Open Source. W związku z tym nie jesteśmy ograniczeni dostępnością pluginów i nie rozkładamy rąk, jeśli potrzebne są niestandardowe modyfikacje oprogramowania, nawet ingerujące w rdzenne mechanizmy.

Nasze realizacje mają z reguły charakter indywidualny, nie są produktami z taśmy produkcyjnej, aczkolwiek produkt taki zaoferować możemy również. Ma on jednak sens tylko na start.

W związku z powyższym, przez cały cykl życia sklepu internetowego jesteśmy w stanie na bieżąco dodawać potrzebne funkcjonalności. Nie istnieje ryzyko, że nagle, w razie potrzeby dodania funkcjonalności wymagającej głębszej ingerencji w rdzenne mechanizmy oprogramowania powiemy "Panie, nie da się...". Hołdujemy maksymie wręcz przeciwnej - "Nie da się" nie istnieje.

Zobacz demo sklepu

Ponieważ nie chcemy zanudzać naszych klientów prezentowaniem funkcjonalności, które mają wszystkie inne sklepy dostępne na rynku, prezentujemy obszary, w których nasz ma nad nimi przewagę. Zainteresowani ilością porównywarek cenowych, kurierów, systemów płatności zintegrowanych ze sklepem itd. pobrać mogą cennik wraz z listą funkcjonalności. Warto nadmienić, że jesteśmy w stanie wykonać sklep internetowy na zamówienie od A-Z (grafika, logotyp, wdrożenie, indywidualne modyfikacje etc.). Warto również zapoznać się z naszym artykułem dotyczącym projektowania sklepu internetowego a reklamowaniem już istniejącego sklepu.

Grafika sklepu internetowego

Idąc z duchem czasu, od momentu upowszechnienia się technologii RWD (więcej na ten temat na naszym blogu w artykule pt. "Projektowanie mobilnych i responsywnych stron internetowych"), oferujemy wyłącznie reponsywne sklepy internetowe. Sklepy przez nas oferowane dostosowują się do rozdzielczości urządzenia, na którym są wyświetlane, począwszy od monitorów komputerów stacjonarnych, przez tablety do ekranów telefonów komórkowych.

Sklep internetowy na zamówienie

Możliwe są następujące warianty w zakresie grafiki sklepu:

Szablon standardowy

Rozwiązanie to polecane jest przez nas tylko na początku działalności. Jego niewątpliwą zaletą jest brak dodatkowych kosztów przy uruchamianiu sklepu - wszystkie standardowe szablony widoczne w naszym demo (link powyżej) dostępne są w cenie sklepu. Można pomiędzy nimi dowolnie przełączać, a używanie sklepu ze standardowym szablonem pozwala zawsze skorzystać z kolejnych opcji. Produkty w międzyczasie indeksują się w wyszukiwarkach, zatem z tej opcji skorzystać warto nawet podczas oczekiwania na zaprojektowanie indywidualnej grafiki.

Zmiana kolorystyki

Rozwiązanie pośrednie pomiędzy wdrożeniem grafiki indywidualnej a szablonem. Dostosowujemy w nim szablon do wskazanej kolorystyki (np. zamiast zielono-szarego motywu wdrażamy pomarańczowo-czarny wg dostarczonego logotypu). Zaletą jest tutaj niewątpliwie koszt (200 zł), a także fakt, że sklep wcale na pierwszy rzut oka nie przypomina szablonowego rozwiązania. Jest to całkiem sensowna opcja dla małych sklepów, których obrót nie przekracza 20 tys. / mc. Oczywiście, dopóki nie staną się dużymi :)

Indywidualna grafika

Potrzebujesz sklepu, w którym kategorie będą pozycjami menu, strony widoczne standardowe w menu będą dostępne w stopce podzielone na sekcje, na stronie głównej prezentowane będą produkty obracające się jak na karuzeli?
Potrzebujesz sklepu, w którym kategorie pojawiają sie co chwila w różnych częściach ekranu, produkty obracają się wokół własnej osi, a menu przesuwa się w losowym kierunku po najechaniu nań myszką?

Abstrahując od sensowności niektórych z przedstawionych rozwiązań, jesteśmy w stanie to zrobić. Indywidualny projekt graficzny sklepu pozwala sprawić, aby Twój sklep był niepowtarzalny i zapadł w pamięć każdemu.

Rozwiązanie to można wdrożyć na każdym etapie życia sklepu, decyzji nie potrzeba więc podejmować od razu. Projekty graficzne konsultujemy z Tobą na każdym etapie, aby mieć pewność, że ostateczny produkt odpowiadać będzie oczekiwaniom.

Optymalizacja sklepu internetowego pod wyszukiwarki

Każdy twierdzi, że jego sklep jest zoptymalizowany pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Pytanie tylko, jaki jest stopień tej optymalizacji.

Czy, dodając produkt o nazwie iPhone 8, link do tego produktu powinien wyglądać tak: nazwasklepu.pl/iphone-8 (tak jest u nas), czy tak: nazwasklepu.pl/pl/2-5-iphone-8? Czy link do kategorii "Elektronika" powinien wyglądać tak: nazwasklepu.pl/elektronika, czy tak: nazwasklepu.pl/category/elektronika?
Czy, gdy jest napisane "Zarządzanie meta tagami w sklepie" autor ma na myśli zarządzanie oddzielnie na każdej stronie, czy można jedynie zdefiniować je globalnie dla całego sklepu?
Czy, gdy jest napisane "Generowanie mapy strony dla Google" autor ma na myśli generowanie jej z wagami, czasem ostatniej zmiany, a przy jej generowaniu wyszukiwarka Google jest powiadamiana o zmianach?
Wszystko można zrobić po łebkach i napisać, że jest optymalizacja pod wyszukiwarki, bo jakaś tam optymalizacja rzeczywiście jest. Pytanie, czy ta optymalizacja jest optymalna? To pytanie należy zadać każdemu, kto oferuje sklep internetowy. Z naszej strony gwarantujemy, że w naszym sklepie tak jest. Przeczytaj nasz wpis w blogu o tym, dlaczego nasz sklep internetowy na zamówienie jest w pełni przystosowany pod pozycjonowanie w Google.

Integracja z Allegro

Nie, nie chcemy tutaj pisać, że nasz sklep pozwala wystawiać produkty jako aukcje w Allegro, zarządzać szablonami aukcji itp. Tego nie mają tylko najbadziewniejsze systemy sklepowe.

Nasz oferuje jednak coś więcej od nich - informację zwrotną. Oprócz wystawiania aukcji możesz pobrać informację o zamówieniach, a stany magazynowe zaktualizują się na bieżąco.

Integracja sklepu internetowego z systemami księgowo - magazynowymi i innymi

Tworzenie sklepu internetowego na zamówienie

Zajmujemy się również integracją oprogramowania z systemami księgowo - magazynowymi, jak też wszelkimi innymi - hurtowniami, portalami aukcyjnymi itd. Możliwości są tu praktycznie nieograniczone.

Przykładem takiej integracji jest integracja z programem Subiekt GT. Stworzyliśmy w tym celu aplikację desktopową, która na bieżąco zajmuje się wymianą danych pomiędzy tym programem, a naszym sklepem internetowym. Cyklicznie sprawdza ona dane obu systemów, a w przypadku zmian notyfikuje drugi z nich. W ten sposób w sklepie aktualizowane są na bieżąco stany magazynowe, a w Subiekcie zamówienia. Faktury wystawia się kilkoma kliknięciami, nie jest konieczne wprowadzanie wszystkich danych, nie trzeba też aktualizować ręcznie stanów magazynowych w sklepie.

cennik

Produkt / UsługaCena
 Licencja sklepu (wliczone są w nią standardowe szablony graficzne) 1800 PLN 1000 PLN (opłata jednorazowa)
Wynajem sklepu 100 PLN 50 PLN (opłata miesięczna)
Zmiana kolorystyki 200 PLN
Zmiana graficzna wybranych elementów Wycena indywidualna
Indywidualny projekt graficzny wraz z wdrożeniem 2000 PLN
Modyfikacje funkcjonalne Wycena indywidualna
Aplikacja integrująca sklep z programem Subiekt GT 1000 PLN 500 PLN
Wszystkie ceny netto - należy do nich doliczyć 23% VAT

Zobacz demo sklepu

Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości...

Zobacz nasze realizacje