Blog

Piszemy tu o naszych projektach, problemach oraz niespodziankach towarzyszących nam podczas ich realizacji. Piszemy o podejściu, jakie stosujemy w projektach i co rozumiemy pod pojęciem profesjonalizmu, a także o wszystkim innym, co uważamy, że warte jest podzielenia się z Wami. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji nad przedstawionymi tutaj punktami widzenia.

Zintegrowaliśmy nasz sklep internetowy z systemem sprzedaży Subiekt GT. Teraz możesz zsynchronizować wszystkie swoje produkty, zamówienia i stany magazynowe między programem księgowo-magazynowym, a sklepem internetowym. Automatycznie pobieraj produkty z Subiekta do sklepuwystawiaj faktury dla klientów bezpośrednio z programu Subiekt GT oraz miej pewność, że Twoje stany magazynowe w sklepie i w programie będą zawsze aktualne. 

Responsywność, co kryje się pod tym, dla niektórych z naszych klientów nieznanym określeniem?

Coraz więcej klientów decyduje się na rozszerzenie rynków zbytu na swoje produkty/usługi o dostępność w internecie. Od jakiegoś czasu obserwujemy również ucieczkę od tradycyjnych metod sprzedaży, typu otwarcie sklepu stacjonarnego na rzecz stworzenia sklepu internetowego. 

PayPal pozwala Ci odbierać i przekazywać pieniądze w 190 krajach. Dlatego projektując i rozwijając nasze oprogramowanie sklepu internetowego nie mogliśmy pominąć integracji z systemem PayPal

Jakiś czas temu oddaliśmy duży projekt portalu internetowego, którego głównym zadaniem jest zrzeszanie studentów i absolwentów politechnik w całym kraju. Portal ten umożliwia połączenie pracodawcy szukającego dobrze wykształconego specjalisty z pracownikami o odpowiednich umiejętnościach. Portal BestOferta bo o nim mowa jest dużą aplikacją o funkcjonalnościach zbliżonych do popularnych portali pracy.

Do niedawna nasze doświadczenia w zakresie tworzenia stron internetowych w Poznaniu były mniejsze niż z projektów realizowanych w całej Polsce. Coś jednak się zmieniło, od kilku miesięcy realizujemy coraz więcej stron WWW w Poznaniu. Co się stało?? Sprawa jest prosta reklama, reklama i jeszcze raz pozycjonowanie ;).

Od 2008 roku rozwijamy nasze autorskie oprogramowanie i wykorzystujemy je do tworzenia różnorodnych projektów serwisów internetowych. Przez ten krótki czas udało nam się stworzyć kilka produktów, które stanowią bazę do zaprojektowania dowolnego serwisu WWW. W oparciu o nasze silniki możemy projektować sklepy internetowetworzyć portale WWWprojektować strony WWW

Ciągły rozwój naszego oprogramowania sklepu internetowego skłonił nas do współpracy z twórcami usługi RekoMe. Sklep internetowy Compact Shop jako pierwszy z komercyjnych rozwiązań dostępnych na rynku posiada integrację z systemem RekoMe, czyli e-usługą automatycznej spersonalizowanej rekomendacji. Co to tak naprawdę oznacza? :)

Stworzyliśmy portal internetowy oraz aplikację desktopową, które pozwalają z jednej strony zaoszczędzić pieniądze biednym żakom, z drugiej przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Sklep interentowy Compact Shop został zintegrowany z systemem ratalnym e-Raty Żagiel. Integracja ta pozwoli prowadzić sprzedaż ratalną wygodnie i bezpiecznie.

1 2 3 >