biuro@compact-code.pl +48 663 683 087

Menu

Współpraca i podwykonawstwo

Jeśli jesteś właścicielem agencji interaktywnej, grafikiem - freelancerem lub prowadzisz inną działalność w tej branży, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Możesz zlecić nam wykonanie serwisów internetowych, w przypadku których nie masz zasobów, aby ukończyć je samodzielnie.

Oferta sklepu internetowego

Dla osób, które podpiszą ofertę o współpracy partnerskiej przewidujemy rabat 50% na sklep internetowy i produkty z nim związane, co znaczy, że za pojedynczą licencję zapłacisz u nas jedynie 500 zł*!

Ponadto nie wymagamy oznaczenia sklepu naszym brandingiem ani jakiejkolwiek informacji o naszym autorstwie, jak robią inne firmy. Oznacza to, że możesz oferować sklep jako produkt własnego autorstwa. Wystarczy, że dostarczysz nam odpowiednie logotypy, a zainstalujemy wersję demonstracyjną oznaczoną Twoją marką.

Wdrażanie grafiki lub modyfikacji możesz zlecić zarówno nam, jak i wykonać we własnym zakresie. Udostępniamy w tym celu odpowiednią dokumentację.

Podwykonawstwo serwisów internetowych

Zajmujemy się również podwykonawstwem w zakresie wszelkich innych serwisów internetowych - portali, stron WWW, systemów CRM, aplikacji intranetowych itd. Wystarczy przesłać do nas zapytanie z opisem serwisu, a odeślemy ofertę z określeniem warunków cenowych i czasu wykonania. Wykonujemy takie zlecenia zarówno kompleksowo, jak i częściowo - możemy zająć się samą stroną programistyczną, jak też wykonać go łącznie z grafiką oraz szczegółową specyfikacją wymagań.

* - podane ceny są cenami netto