O nas

Compact Code to przedsięwzięcie mające na celu tworzenie i dostosowywanie do potrzeb klienta aplikacji internetowych oraz poprawianie usability istniejących już witryn internetowych. Będąc wcześniej pracownikami różnych firm nie mogliśmy wprowadzać zawsze optymalnych i bardziej kreatywnych rozwiązań. Doszliśmy do wniosku, że jedynie założenie własnej firmy nam to umożliwi.

Nasze drogi zeszły się właśnie w jednej z takich firm, pół roku przed założeniem Compact Code. Rozpoczęliśmy swoją działalność w lipcu 2008 projektem sklepu internetowego. Od tego czasu stworzyliśmy całą bazę naszych produktów pozwalających na tworzenie m.in. sklepów internetowych, stron WWW oraz aplikacji wykorzystywanych wewnątrz firm. Naszą główną misją jest tworzenie systemów nie tylko spełniających założenia funkcjonalności, ale też dołożenie starań, aby produkt był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika końcowego, dopracowany pod względem wydajności i niezawodny. Mówiąc kolokwialnie nie działał jak Nasza klasa na początku istnienia :).

Nasz zespół

Założycielami Compact Code jest trzech facetów Cyprian, Marek i Michał, którzy oprócz dużej wiedzy na temat technologii internetowych, mają ogromny zapał i radość z pracy nad kolejnymi projektami. I właśnie dlatego udało nam się zbudować wokół siebie zespół ludzi kochających to co robią i nie myślących schematami. W chwili obecnej nasz team liczy sobie sześć osób, a współpracujemy jeszcze z kilkoma spoza firmy.

Fotografia ekipy Compact Code Fot. Anna Patan

Cyprian '1010011010' Krajewski

Fot. Anna Patan

Cyprian jako jedyny jarosz w Compact Code odpowiada za logiczne myślenie jego członków i zdrowy tryb życia (i picia). Przepustowość jego myśli możemy wyrazić wartością równą prędkości światła do n-tej potęgi, gdzie n to numer kolejnego pomysłu.

Marek 'marcus' Tenus

Fot. Anna Patan

Marek programuje w oparciu o najnowsze technologie. Zawsze stara się znaleźć najskuteczniejsze rozwiązania dla naszych klientów. Ponadto odpowiada za zespół programistów współpracujących z nami.

Michał 'Ballack' Bielak

Fot. Anna Patan

Michał jest głównym frontmanem całego zespołu, ponieważ zajmuje się wszelkiego rodzaju kontaktami i relacjami z klientami. Jako perfekcjonista i gorliwy wyznawca doktryny tworzenia aplikacji jak najbardziej intuicyjnych, zawsze stara się proponować jak najdogodniejsze rozwiązania z punktu widzenia użytkownika końcowego.

Anna Patan

Fot. Anna Patan

Ania jest jak na razie jedyną dziewczyną w zespole. Jednak mamy nadzieję, że fakt współpracy z nią przekona płeć przeciwną do zgłaszania się do nas.
Dla Compact Code wykonuje misje specjalne w postaci zdjęć zamawianych pod projekty stron WWW oraz sklepów internetowych.