Strony WWW

Tworząc projekty stron WWW skupiamy się przede wszystkim na przyjaznym używaniu strony oraz na eleganckim wyglądzie. Przy każdej aplikacji od samego początku współpracujemy ściśle z Tobą, ponieważ wszystkie branże mają różne elementy, na które należy położyć nacisk. Dlatego tak pomocna jest

Lista pomysłów

którą wypełniasz przed rozpoczęciem projektowania strony internetowej. Tworzymy strony www w Poznaniu, jednak to nie przeszkadza nam być firmą o zarówno ogólnopolskim, jak i ogólnoświatowym zasięgu. Blisko 70% projektowanych przez nas stron www jest realizowanych dla klientów spoza Poznania. Projektowanie serwisów internetowych opieramy o nasze autorskie rozwiązanie Compact Page Manager'a, co pozwala nam na szybkie dostosowywanie CMS'a do Twoich potrzeb. 

Stosując poniższe zasady udaje nam się oddawać w Twoje ręce strony WWW, które są przyjazne dla użytkowników, a przez to przynoszą Ci większe zyski:

  • Wygoda w używaniu stron przez Twoich klientów jest najważniejsza.
  • Strony muszą być eleganckie i przejrzyste. Nie przeładowujemy ich niepotrzebnie graficznymi elementami, które zawsze dobrane są tak, aby uatrakcyjnić treść, a nie nad nią dominować.
  • Nasze doświadczenie zdobyte na bazie przeprowadzanych testów, wykorzystujemy w każdym kolejnym projekcie.

Każda z projektowanych przez nas stron internetowych posiada panel administracyjny, który umożliwia Ci dodawanie lub zmianę treści znajdujących się na stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu sam zarządzasz stroną i decydujesz kiedy zmienić umieszczone na niej zdjęcia, treści lub inne elementy.

Zobacz, niektóre funkcjonalności naszego CMS'a - Compact Page Manager'a.

Jeśli nie masz pomysłu na to jak Twoja firmowa strona w internecie powinna wyglądać mamy także ofertę pozwalającą stworzyć wizerunek firmy.

Projektujemy strony www dla klientów z Poznania, jak również z całej Polski. Tworzenie serwisów internetowych, zwłaszcza tworzenie stron WWW to nasza pasja, dlatego o naszej pracy możesz dowiedzieć się więcej na blogu, w którym poruszamy zagadnienia projektowania i tworzenia stron WWW.

Zobacz nasze realizacje