biuro@compact-code.pl +48 500 16 16 66

Menu

Strony WWW

Tworząc projekty stron WWW skupiamy się przede wszystkim na przyjaznym używaniu strony oraz na eleganckim wyglądzie. Przy każdej aplikacji od samego początku współpracujemy ściśle z Tobą, ponieważ wszystkie branże mają różne elementy, na które należy położyć nacisk. Dlatego tak pomocna jest

Tworzymy strony www w Poznaniu, jednak to nie przeszkadza nam być firmą o zarówno ogólnopolskim, jak i ogólnoświatowym zasięgu. Blisko 70% projektowanych przez nas stron www jest realizowanych dla klientów spoza Poznania. Projektowanie serwisów internetowych opieramy o nasze autorskie rozwiązanie Compact Page Manager'a, co pozwala nam na szybkie dostosowywanie CMS'a do Twoich potrzeb. 

STOSUJĄC PONIŻSZE ZASADY UDAJE NAM SIĘ ODDAWAĆ W TWOJE RĘCE STRONY WWW, KTÓRE SĄ PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKÓW, A PRZEZ TO PRZYNOSZĄ CI WIĘKSZE ZYSKI

  • Wygoda w używaniu stron przez Twoich klientów jest najważniejsza.
  • Strony muszą być eleganckie i przejrzyste. Nie przeładowujemy ich niepotrzebnie graficznymi elementami, które zawsze dobrane są tak, aby uatrakcyjnić treść, a nie nad nią dominować.
  • Nasze doświadczenie zdobyte na bazie przeprowadzanych testów, wykorzystujemy w każdym kolejnym projekcie.

Każda z projektowanych przez nas stron internetowych posiada panel administracyjny, który umożliwia Ci dodawanie lub zmianę treści znajdujących się na stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu sam zarządzasz stroną i decydujesz kiedy zmienić umieszczone na niej zdjęcia, treści lub inne elementy.

Jeśli nie masz pomysłu na to jak Twoja firmowa strona w internecie powinna wyglądać mamy także ofertę pozwalającą stworzyć wizerunek firmy.

Projektujemy strony www dla klientów z Poznania, jak również z całej Polski. Tworzenie serwisów internetowych, zwłaszcza tworzenie stron WWW to nasza pasja, dlatego o naszej pracy możesz dowiedzieć się więcej na blogu, w którym poruszamy zagadnienia projektowania i tworzenia stron WWW.

Zobacz nasze portfolio