Zintegrowaliśmy nasz sklep internetowy z systemem sprzedaży Subiekt GT. Teraz możesz zsynchronizować wszystkie swoje produkty, zamówienia i stany magazynowe między programem księgowo-magazynowym, a sklepem internetowym.

Wystarczy zainstalować nasz integrator, a wszystkie dane zaczną synchronizować się automatycznie!

Wykorzystaj możliwości jakie daje Ci integracja już teraz. Zaoszczędzisz czas i zwiększysz wygodę pracy oraz zminimalizujesz ryzyko pomyłki poprzez automatyzację procesów w swojej Firmie.

Oszczędność czasu!!

Automatyzacja dodawania towarów do sklepu.

Towary dodajesz tylko raz w Subiekcie GT, a integrator dodaje i aktualizuje je w Twoim sklepie internetowym. Przeniesione zostaną wszystkie opisy, zdjęcia, ceny, stany magazynowe produktów. 

Wygoda!!

Automatyczne wysyłanie zamówień ze sklepu do Subiekta.

Zamówienia przesyłane do Subiekta zawierają dane:

  • informacje jakie produkty zamówiono
  • wybraną metodę płatności
  • wybraną metodę transportu
  • pełne dane klienta oraz jego uwagi

Zmniejszenie ryzyka!!

Automatyczna aktualizacja cen.

Możesz dokonywać zmian cen towarów w systemie Subiekt, zostaną one zaciągnięte do sklepu. Aktualizacja ta jest cykliczna i automatyczna.

Automatyczna aktualizacja stanów magazynowych.

Złożone zamówienie w sklepie automatycznie przesyła informację o rezerwacji towaru do Subiekta. Aktualizacja ta działa również w drugą stronę, zmieniony stan magazynowy w Subiekcie zmienia stan magazynowy w sklepie.

Nie musisz robić tego ręcznie, dzięki temu eliminujesz ryzyko popełnienia błędu.

Integracja zapewnia obustronną wymianę danych. Towary stworzone w Subiekcie GT automatycznie dodawane są do sklepu internetowego, zamówienia dokonane w sklepie automatycznie dodawane są do Subiekta GT.

Zobacz naszą ofertę

Brak komentarzy

Dodaj komentarz