biuro@compact-code.pl +48 663 683 087

Menu

WhiteDreams

WhiteDreams
WhiteDreams
WhiteDreams

Internetowa lista prezentów ślubnych

Wykonany przez nas serwis pozwala na zakładanie list prezentów ślubnych przez pary planujące się pobrać.

Para zakłada konto, na które może logować się każdy z narzeczonych za pomocą swoich danych. Następnie, z produktów dostępnych w ofercie serwisu, układają listę prezentów, które chcieliby otrzymać i tworzą profil ślubu. Za pomocą mechanizmów serwisu mogą powiadomić o liście gości poprzez e-mail, SMS lub sieci społecznościowe. Goście otrzymują link do listy, mogą też wyszukać ją wg nazwisk panny i pana młodego. Serwis umożliwia im zakup prezentów spośród wybranych przez parę młodą lub przekazanie gotówki w formie bonu prezentowego, będącego odpowiednikiem popularnej "koperty". Za zakup można zapłacić poprzez system płatności elektronicznych - wówczas para młoda widzi te prezenty jako opłacone. Goście, dokonując zakupów, przekazują także życzenia, a para młoda ma możliwość przesłania im podziękowań.

Po dacie ślubu para młoda podejmuje ostateczną decyzję, jakie prezenty chce otrzymać. Może zamówić zarówno prezenty opłacone przez gości, jak i całkowicie inne, będąc ograniczona jedynie kwotą zapłaconą przez gości, ma jednakże możliwość dopłaty. Po podjęciu ostatecznej decyzji, poprzez system płatności elektronicznych, dopłaca brakującą kwotę, a serwis realizuje zamówienie.

Zarówno pary młode, jak i goście dokonujący zakupu mogą zostać członkami Klubu Marzeń. Jest to w istocie sklep internetowy ograniczony do zarejestrowanych użytkowników, oferujący jednak specyficzny asortyment. Zabrzmi to może jak reklama serwisu, ale jeśli nie masz pomysłu na prezent, a chcesz podarować komuś coś będącego w dobrym, wysublimowanym guście, najlepiej już dziś zostań członkiem Klubu Marzeń.

Przewidziane jest tu także sporo funkcjonalności, które jakkolwiek nie są esencją działania serwisu, tak mają istotne znaczenie dla sukcesu marketingowego przedsięwzięcia, wymieniając chociażby system partnerski pozwalający na bieżąco rozliczać prowizje, bony rabatowe dla par młodych itd.

Serwis jest, co już w dzisiejszych czasach staje się powoli oczywiste, wykonany zgodnie z naszą specjalnością pt. "Projektowanie mobilnych i responsywnych stron internetowych", tj. w technologii RWD - serwis dostosowuje swój wygląd do urządzenia, na którym jest wyświetlany, przede wszystkim tabletów i smartfonów.

Zobacz online lub Przejdź do oferty