biuro@compact-code.pl +48 663 683 087

Menu

Opolanka

Opolanka
Opolanka
Opolanka

Internetowe targi ślubne

Opolanka to rozbudowany portal ślubny. Posiada on bardzo złożone funkcjonalności, które pomagają w zorganizowaniu tak skomplikowanego przedsięwzięcia, jakim jest ślub oraz wesele. Skierowany jest on zarówno do firm, które chcą zareklamować swoje usługi w internecie, jak i do użytkowników szukających pomocy i inspiracji przy organizacji ślubu. W portalu mogą rejestrować się dwie grupy użytkowników: klienci indywidualni oraz firmy.

Dodatkowo firma rejestrująca się w portalu może wybrać jeden z 3 pakietów, które w zależności od wyboru oferują różne funkcjonalności. Pierwszy pakiet jest darmową opcją wyświetlania oferty firmy, pozostałe można wykupić płacąc za nie przy pomocy systemu dotPay lub poprzez SMS. Dodatkową ciekawą opcją jest możliwość wykupienia pozycji na liście ogłoszeń.

Poza standardowymi funkcjonalnościami typu:

  • Aktualności pozwalające na dodawanie ciekawych artykułów
  • Galerie umożliwiające zamieszczanie zdjęć z pokazów oraz ślubów
  • Możliwość dodawania filmów pozwalająca na zaciąganie filmów z YouTube

Ogłoszenia drobne będące systemem wymiany lub sprzedaży używanych/nowych akcesoriów ślubnych portal został wyposażony w Forum oraz połączony ze sklepem internetowym oferującym towary związane z tematyką ślubną. Oba te dodatki zostały oparte na naszych autorskich rozwiązaniach, które są w pełni zoptymalizowane pod pozycjonowanie i przyjazne dla klientów odwiedzających strony. Cały projekt został stworzony na naszym silniku portali internetowych.

Zobacz online
lub
Zobacz naszą ofertę pt. "Projektowanie portali internetowych"