Aplikacje intra- i ekstranetowe

Ponieważ oferta aplikacji intra i ekstranetowych jest dostosowywana za każdym razem do potrzeb Twojej firmy, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dokładnie sprecyzować co jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Wiele firm posiada oddziały rozmieszczone w różnych miastach na całym świecie oraz współpracuje z klientami mającymi swoje siedziby w różnych krajach, dlatego zdecydowaliśmy się na tworzenie aplikacji umożliwiających szybką wymianę niezbędnych danych, a tym samym poprawienie przepływu informacji w Państwa firmie.

Drugim rozgałęzieniem tej oferty jest oprogramowanie dla dużych organizacji, które co prawda nie muszą kontaktować się z klientami zewnętrznymi, ale posiadają złożoną strukturę wewnętrznych działów, w której szybka wymiana danych jest wręcz koniecznością.

Przed rozpoczęciem prac poznajemy strukturę firmy oraz wszystkie zależności, jakie zachodzą w przedsiębiorstwie i mają znaczenie dla projektu. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie stworzyć aplikacje, które będą spełniały Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności, a dla Twoich pracowników oraz klientów będą łatwe w użyciu, co przyspieszy ich pracę i obniży stres.

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu różnorodnych systemów, aplikacji internetowych:

  • Systemy wymiany danych wewnątrz firmy.
  • Systemy CRM.
  • Systemy mailowe dostosowane pod indywidualne potrzeby organizacji.

Zobacz nasze realizacje